Projektowanie wnętrz to dla nas prawdziwa sztuka,

 
którą doświadczamy na wielu różnych poziomach. Wierzymy, że wyjątkowy design pozwala podnieść jakość życia osobom, którym zależy na tym, aby otaczać się pięknem ze wszystkich stron. W naszych projektach wnętrz stawiamy na styl klasyczny w ekskluzywnej postaci. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu potrafimy połączyć bogactwo stylów, kolorów i faktur tak, aby aranżacje wnętrz łączyły w sobie wysublimowany smak i elegancką funkcjonalność.

Nasza pracownia od 2000 roku realizuje marzenia poprzez wyjątkowe projekty architektury wnętrz, profesjonalną koordynację prac wykończeniowych, szerokie kontakty handlowe i współpracę z gronem wykwalifikowanych wykonawców.
Tynki dekoracyjne - kompleksowe doradztwo i wykonawstwo. Masz pytania? Zadzwoń: 697 818 068
Twój styl jest Wyjątkowy
W DEKOKOLOR doskonale wiemy, jak ważnym momentem jest chwila zakupu i  urządzenia własnego mieszkania. Wiemy też, że  wielkie wizje i  marzenia często rozbijają się o  brak czasu czy  wiedzy. Dlatego właśnie jesteśmy my. Naszych Klientów wspieramy przez  prace wykończeniowe, w swojej załodze mamy specjalistów od artystycznej aranżacji powierzchni oraz artystów plastyków - wybitnych rzemieślników w swojej profesji którzy doradzą i podejmą się najbardziej wymagających prac w zakresie dekoracji tynków.
- JAK DO NAS TRAFIĆ -