Tynki Dekoracyjne to dla nas prawdziwa sztuka !

którą doświadczamy na wielu różnych poziomach. Wierzymy, że wyjątkowy design pozwala podnieść jakość życia osobom, którym zależy na tym, aby otaczać się pięknem ze wszystkich stron. W naszych tynkach dekoracyjnych stawiamy na styl klasyczny w ekskluzywnej postaci. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu potrafimy połączyć bogactwo stylów, kolorów i faktur tak, aby aranżacje wnętrz łączyły w sobie wysublimowany smak i elegancką funkcjonalność.

Nasza pracownia od 2000 roku posiada wykwalifikowanych artystów-rzemieślników którzy tworzą wyjątkowe prace.
Tynki dekoracyjne na których pracujemy pochodzą od renomowanej włoskiej firmy OIKOS , która oprócz jakości zapewnia ekologię na najwyższym poziomie.
Każdy tynk dekoracyjny jest w 100 % ekologiczny , nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników oraz jest na bazie wody.

Reasumując w takim komplecie realizujemy marzenia naszych klientów zapewniając im wyjątkowe tynki dekoracyjne, profesjonalną koordynację prac oraz jakość – bo to najlepsza reklama !


Sprawdź nasze Tynki DekoracyjneTynki dekoracyjne - kompleksowe doradztwo i wykonawstwo. Masz pytania? Zadzwoń: 697 818 068
Twój styl jest Wyjątkowy
W DEKOKOLOR doskonale wiemy, jak ważnym momentem jest chwila zakupu i  urządzenia własnego mieszkania. Wiemy też, że  wielkie wizje i  marzenia często rozbijają się o  brak czasu czy  wiedzy. Dlatego właśnie jesteśmy my. Naszych Klientów wspieramy przez  prace wykończeniowe, w swojej załodze mamy specjalistów od artystycznej aranżacji powierzchni oraz artystów plastyków - wybitnych rzemieślników w swojej profesji którzy doradzą i podejmą się najbardziej wymagających prac w zakresie dekoracji tynków.
- JAK DO NAS TRAFIĆ -